На дворі зима, а в оселях семикласників зелено. Цього разу, вивчаючи біологію, гімназисти працювали над втіленням практично-орієнтованого проєкту "Особливості вирощування мікрозелені в домашніх умовах". Мікрозелень є новим захопленням тих, хто уважно ставиться до свого здоров'я.
Працюючи над проєктом, учні дізналися про унікальність цього продукту, ознайомилися із необхідними умовами для вирощування мікрозелені. Були обрані спосіб вирощування та один або кілька видів мікрозелені, проводилося поетапне спостереження за ростом і розвитком зелені та велася фотофіксація роботи і спостережень.
Юні агрономи поділилися своїми враженнями від проєкту:
- "Мені цей проєкт сподобався. Під час нього я багато дізналася про мікрозелень, її користь, як вирощувати її і як за нею доглядати. Після того, як ми з батьками з'їмо цю мікрозелень, я постараюся на зимових канікулах виростити ще якісь види мікрозелені, бо цей процес мені дуже сподобався і він видався не важким, а захопливим. Я рада, що в мене все виросло, і тепер маю таку корисну мікрозелень у себе на підвіконні".
- "Протягом виконання цього проєкту я закріпив свої знання про насіння і його будову. Спостерігав життя насінних рослин на практиці, а самостійно виростивши свою мікрозелень, я відчув відповідальність за свої рослини".
- "Мені було досить цікаво спостерігати за тим, як росте і розвивається мікрозелень. Я переконалася, що теоретичні знання можна використовувати на практиці. Результат задовольнив як і мене, так і мою сім'ю...Загалом було цікаво і пізнавально спостерігати за процесом росту та розвитку мікрозелені гірчиці".